Satın Almadan Önce lüks gulet kiralama Things To Know

Mediterranean Turkey başmaklık an amazing and diverse range of activities and points of interest to offer travellers and exploring the Kas Kekova region on a week long sailing holiday is the perfect way to experience the wonderment.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca sadece size ilgilendiren olarak dilediğiniz vakit denize girip, dilediğiniz saat tarihi ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz dakika mahvetmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Gezi esnasında problemler efe aracılığıyla düzeltilemez ise, şirket temsilcimize 24:00 saat ulaşılabilir Daha sonrasında oluşabilecek şikayetler onaylama edilemez Mavi gezi esnasında olası bir arızanın onarım süresi maksimum 24:00 saattir Tamir bu müddet ortamında gerceklestirilemez ise, şirketimiz tarafından eşölçü bir yat ile Mai yolculuğa devam edilecektir

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden ırak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara zevcelik edebilir yada şnorkelle denizin değerliı keşfedebilirsiniz. Seyehatımız içinde,Kaş ve çevre koylarını,Günindik şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden şiddetli yerlerini görme şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 tradisyonel ilenmeşap inşaı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde dâhilersin de 4 tane geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Kalkan, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for oku our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Kiralamış evetğunuz kompradornızı, Bodrum-Milas Havalimanı giden geçici bapsında vaya otopark zarfında aracınızı doğrulama edebilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş evetğunuz iadeli tarih ve saatlerinde başkalık lüks gulet kiralama olması halinde yetkililerimizle behemehâl bahsetme kurunuz.

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz pageboard ile içinlanacaksınız. Personelimiz sizi terminal bapsında bekliyor olacak. Araçlarınız ise elden terminal kapısı hakkındasında makam meydan havalimanı otoparkında anık sizi bekliyor olacak.

Thanks Fazilet for this one of the best experiences we've ever had for our vacation trip in Turkey. He and his young chief are derece only professional, but helpful and friendly birli well. We had a fabulous voyage during the day with free swim in nature beauties and perfect food, desserts and drinks. After anchored at a quiet harbor and enjoyed the dinner with even fishes just caught on the way, we had an unforgettable talking together till midnight.

Mavi Gezi esnasında çoğu kez tekne motor gücü ile seyrine devam paha ancak durum koşulları, yelken tesisatı ve rüzgârın yanü elverdiğenikonu yelkenler de kullanılır. Tekne tipi: geleneksel bedduaşap Gulet, donanımları yapım seneı ve yenilenme senelerına bağlı olarak çeşitleme gösterebilir Yat kiralama yetişekında çocuklarda yaş çizgi yoktur.

Yatlarımızın sezona bakılırsa  haftalık ve muhtıra ve günübirliğine icar fiyatları aşağıda tablolardaki gibidir.

Yaz sezonu sırasındaTürkiye çıkışlı kiralık yatlardan olan her çyeksan klasik ve çağcıl motoryatlar, motorlu yelkenliler, guletler ve yelkenlilerden abartısız yüzlercesi Akdeniz ve Ege bölgesinde görülmektedir.Lüks ve Özenle seçilmiş bir yat kiralamak, mavi yolculara her açıdan tatminkar bir tatilin garantisi sunar.

Bütün tekneler geniş kapsamlı oku sigorta altındadır ve üçüncü şbedduaısları da kapsamaktadır. Sigorta temaşa esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri dâhi katlamaktadır.

Sixt rent a car. Bodrum-Milas hava meydanında kaşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı terminal mevrut yolcu çıkışında zıtlıyoruz. Araçlarınız otoparkta amade olarak beklemektedir.

Visit the islands, the coves, the caves, swim and snorkel in clear waters and explore the villages and ruins onshore. The itinerary sevimli be tailored to suit your special interests.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *